Dr. Sun

Kim jestem? Mam na imię Ada niezmiennie od 1994 roku i jestem tutaj znana jako Dr.Sun. Pewnie myślicie skąd ta nazwa? Historia jest nudna i dość często spotykana. Zakochałam się w jednym chłopaku i to na zabój, zobaczyłam że lubi Dr.Dre (taki raper nie wiem czy ktoś zna). Kojarzyłam go już wcześniej, ale tylko jedną jego piosenkę, no ale jeśli ON to lubił to ja też zaczęłam go słuchać. Spodobał mi się jego rap no i zaczęła się mania. Sun zaproponowała nasza Werczi, która nazwała mnie słoneczkiem :3 I co dalej? Tajemniczy chłopak okazał się debilem, ale miłość do Dr.Dre nie ustała <3 Compton i gangsta rządzi.

Dr.Dre- jak go widzę to abjlbkacuegbf *-*

To jeśli chodzi o gusta muzyczne. To może teraz jakieś zainteresowania... Cóż, lubię rysować i podobno mam talent, gram na pianinie (czasami próbuję sama komponować), robię filmiki, grafikę. Próbowałam nawet miksować muzykę, ale żeby być lepiej rozeznana muszę nieustannie szukać jakiś dobrych programów co niezbyt dobrze mi idzie. Tworzę też jakieś wypociny zwane opowiadaniami czy książką- wiele ich zaczęłam, a żadnej nie skończyłam, co oznacza że chyba nie jestem w tym mistrzem. Śpiewam, ale tylko za zamkniętymi drzwiami, albo gdy nie ma nikogo w domu, dla bezpieczeństwa osób trzecich :3 

A teraz życie codzienne: Chodzę do  BSP czyli technikum i jestem na profilu chemicznym, i często na lekcjach zastanawiam się co mi strzeliło do łba i co ja tu robię, ale nie jest najgorzej trzymam się przy średniej 4,0 a czasami nawet więcej  :P Jak już wspomniałam zakochałam się w chłopaku z równoległej klasy (profil komputerowy, czyli tam gdzie chciałabym być nie ze względu na niego ale ze względu zainteresowania grafiką komputerową, ale oczywiście wszystko zniszczyła rozszerzona matma). No cóż... Odkochiwanie trwa, efektów nie widać. Kurde, te jego oczy :cBrak komentarzy:

Prześlij komentarz