Linka


Mam na imię Karolina, stąpam po tym świecie już piętnaście lat i w tym roku kończę gimnazjum. Jestem raczej osobą cichą, może też trochę nieśmiałą… Ale jak to mówią „cicha woda brzegi rwie”, jak nie raz podkreślają moi przyjaciele. Tak więc na pozór jestem nie szkodliwą, przykładną, „grzeczną” uczennicą trzeciej gimnazjum, która nie dopuszcza zbyt blisko siebie „osób z zewnątrz”…  I tutaj „szara, skromna myszka” powie Wam coś więcej; wcale nie jestem taka skromna ani grzeczna jak wszyscy myślą. Tyle że do tego potrzebne mi odpowiednie towarzystwo. Osoby, które dobrze znam i w których towarzystwie czuję się dobrze, znają moją szaloną, a czasem nie obliczalną wersję.  Nie raz zaistniały sytuacje, w których znajomi dziwili się na moje zachowanie i pytali „Ty to zrobiłaś? Serio?”, czy mówili „No, no po Tobie się tego nie spodziewałem”.  Tak więc niektórzy dziwią się, jeśli zobaczą jakąś akcję „do mnie nie podobną”… Albo ja przeklinająca jak szewc – dla niektórych też jest to jakieś zdziwienie… No ale ZS to już wie że wcale nie jestem taka grzeczna… W sumie, po części, wszyscy się domoralizujemy :D 


Może teraz coś o moich zainteresowaniach:

Kocham książki. Było tak właściwie od zawsze, niestety nie pamiętam swojej pierwszej samodzielnie przeczytanej książki, ale jedną z takich był powszechnie znany „Kubuś Puchatek”.

Gatunki w których gustuję? No cóż, dużo by wymieniać, ale czytam praktycznie wszystko – od powieści przygodowych przez romanse po thrillery ( chociażby medyczne).  Jednak moim ulubionym jest tzw.  young  adult fictionUbóstwiam także muzykę. Słucham różnych gatunków, czyli inaczej, po prostu to, co wpadnie mi w ucho.
Jednak od września moim ulubionym gatunkiem jest k-pop, czyli koreański pop. Zapewne kojarzycie słynnego wykonawcę PSY i jego „Gangam Style”? No więc on reprezentuje ten wspaniały gatunek. 

W ogóle, ostatnim czasem zaczęłam się interesować Azją Wschodnią. Mogłabym wyjechać do Korei Południowej i spędzić tam resztę życia. No tak, tyle że najpierw musiałabym się nauczyć języka, a wcale nie jest taki łatwy. Niestety. Japonia i Indie – kolejne dwa kraje które chciałabym odwiedzić. Uwielbiam filmy bollywoodzkie, oraz j-rock (japoński rock).  Chciałabym też kiedyś pozwiedzać Hiszpanię (zresztą mam zamiar w szkole średniej uczyć się tego pięknego języka) i zamieszkać na jakiś czas w Londynie.

Taki Tam koreaniec ;P 


Taa.. I wydać książkę. Bo moją pasją jest pisarstwo. To mnie odpręża, pozwala oderwać się od świata rzeczywistego i tworzyć własne historie. Tyle że niestety jeszcze żadnego dłuższego opowiadania nie skończyłam. Ciągle przychodzą mi do głowy nowe pomysły i porzucam te stare, zawieszając inne opowiadania. 

No dobra, to ja Was może już nie zanudzam..  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz