Werczi

Nie wiem od czego mam zacząć, rzadko kiedy muszę siebie opisywać. Nie umiem i nie lubię tego robić... teraz muszę, więc tak mam na imię Weronika,ale pewnie sami się już tego domyślacie po mojej ksywce. Mam 15 lat. Tak jestem z gimbazy  i dobrze mi z tym, ponieważ moim zdaniem czas kiedy chodzę do gimnazjum jest najlepszy w całym życiu. To wszystko jest takie pokręcone, nie chce dorastać. Boję się liceum,matury,tego że nie zdam i nie dostanę się na studia. Nawet nie wiem kim chce być w przyszłości. Wole być nastolatką,spotykać się ze znajomymi,szaleć i mieć wyjebane na wszystko i wszystkich. Dobra koniec biadolenia tych farmazonów lepiej przejdę do szczegółów.  


Filmy i seriale to chyba całe moje życie. Odkąd byłam mała potrafiłam cały dzień oglądać bajki,teraz godzinami katuje przeróżne seriale.Kocham te o wampirach,wilkołakach,magii,ale również oglądam te w których występują zwykli ludzie. Moimi ulubionymi to: Pretty Little Liars, Teen Wolf, Pamiętniki Wampirów,
Przygody Merlina, Być człowiekiem, Glee i 90210.Jeśli chodzi o filmy to uwielbiam te  Amerykańskie,Angielskie i Bollywood.Jak byłam mniejsza uwielbiałam film Bollywood " Żona dla zuchwałych", znam na pamięć chyba każdą scenę.Bardzo też lubię film "Czasem słońce czasem deszcz" i "Jestem przy Tobie". To chyba są wszystkie moje ulubione filmy jeśli chodzi o Indie. Z innych to Trzy metry nad niebem, Project X, Harry Potter, Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, Jestem numerem 4, Kopciuszek roztańczona historia, St.Trinians,wszystkie części Step up i wiele wiele innych. Jeśli chodzi o produkcje Polskie to ujdą ,ale nie są najlepsze. Kiedyś oglądałam "Magda M" i "39 i pół" a teraz "Przepis na życie" i "Rodzinka pl." 
Mało czytam książek,chciałabym więcej,ale jakoś nie umiem się do tego zabrać.Może to dla tego,że nie ma czasu,ale chyba większe prawdopodobieństwo jest takie,że lektury szkole mnie do tego zniechęcają.Nienawidzę ich,są takie nudne.Książki, które przeczytałam z własnej woli to Harry Potter,Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy i Pamiętniki Wampirów.
Nie mam żadnych talentów,no chyba,że granie komuś na nerwach,jestem w tym dobra. Hejtuje wszystko co mogę,uwielbiam to robić.Moje hobby to opierdalanie się,uśmiercanie ludzi w simsach i kłótnie.Nie ma dnia, w którym bym się nie sprzeczała z kimś.
Kocham zwierzęta,a moim ulubionym kolorem jest fioletowy i niebieski.W wakacje jeżdżę na rowerze i rolkach a zimą na łyżwach. Słucham chyba każdego rodzaju muzyki oprócz metalu. Nie mam ulubionego zespołu ani artysty.Gdy nie mam co robić gram w pasjansa zwykłego i pajączka( na jeden kolor,ale ostatnio ułożyłam na dwa xD ).
Chciałabym polecieć do Japonii, Indii,Paryża,LA,Nowego Jorku i Hiszpani. Tak jak wspomniałam już na wstępie moim marzeniem jest się nigdy nie zestarzeć.To chyba tyle o mnie.

Ps.jestem zdrowo jebnięta. <3
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz