sobota, 16 lutego 2013

"Ja pierdolę" - wyraża więcej niż tysiąc słów...

No właśnie... ja pierdolę. Dopiero co miałam gorączkę czterdzieści stopni i przez to zmarnowałam połowę ferii i znowu mnie bierze. Kuna fak, znacie jakieś sposoby, żeby rozjebać chorobę w 'zalążku'? Będę wdzięczna. W dodatku ojczym dał mi jakieś jebane LTE i teraz net chodzi mi dwa razy wolniej. Morał z tej bajki jest krótki i niektórym znany. Nie ufaj telewizji w sprawach internetu, bo jest on pojebany -.-
W ogóle ostatnio czytałam zajebisty dramat Szekspira i natknęłam się na baaaardzo trafny co do ludzi cytat. Uwaga, cytuję: "Taka to już ludzka głupota, że człowiek idzie za głosem ciała". Kurde, to serio określa takie nędzne robale jak my. I cholera, zróbcie coś, żeby już były wakacje... po pierwsze: ta szkołą wykończy mnie nerwowo. Nie mam czasu na życie prywatne -.- I po drugie: przyjeżdża ciocia i wujek z Australii. ZS, nie martwcie się. Gdy tam polecę, każdemu z was przyniosę kangura :* W ogóle czytaliście nowy wiersz Apaya? Kurwa, jak ja bym chciała tak pisać -.- I niech mi ona powie, że nie umie, to normalnie pójdę wpierdoli jej ziemniaki! To ja jestem chodzącym beztalenciem.

A to tak propos, Apayan...


Dobra, nie chce mi się już myśleć. Mam jeszcze tylko jeden obrazek z dedykacją dla dwóch członkiń ZS (będą wiedziały, że chodzi mi o nie).

Rury, strażaki i inne dziwaki xD
BICZPEĆ

3 komentarze:

 1. jestę rurę *-*

  I nie wciskaj mi tu, ż kurde jestem jakieś supertalencie, bo mi głupio... >.<

  OdpowiedzUsuń
 2. tańczę sobie na Jagodzie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja po niej zjeżdżam... na ciebie xD *-*

   Usuń